Dzień Dziecka 2022 2022-06-01

Dzień Dziecka 2022

1 czerwca to ważny dzień w roku, dzień w którym możemy powiedzieć dzieciom jak bardzo Je kochamy.

Dlatego od samego rana czekało na dzieci dużo atrakcji :  pięknie przystorojone przedszkole, zabawy z balonami i bańkami mydlanymi, słodki poczęstunek i oczywiście ulubiona wata cukrowa.

Największym prezentem i niespodzianką była bajka pt: "Jak Pan Bóg stwarzał świat" w wykonaniu nauczycieli i pracowników przedszkola.

Dzieci było zachwycone przedstawieniem i zdolnościami aktorskimi wychowawców.

Właśnie dzisiaj  dziękujemy  Panu Bogu za piękny świat , a szczególnie  za Was Kochane Dzieci !!!

Każde z Was jest Bożym Dziełem , Bożym Światłem, jest ważnym, wyjątkowm i niepowtarzalnym Darem.

Życzymy Wam miłości, radości, dobroci, spełnienia marzeń, byście były szczęśliwe i pięknie żyły.