Sześciolatki-ogłoszenia

Kochani Rodzice!!!

  • 7 marca zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16:15. Dzieci będą w mundurkach.

– 24 stycznia zapraszamy wszystkie babcie i wszystkich dziadków na mszę świętą o godz. 16:15  sprawowaną i ich intencji . Dzieci będą w mundurkach. Proszę o zwrot mundurków do 12 stycznia!!!

– 22 stycznia zapraszamy rodziców, babcie, dziadków i rodzeństwo na przedstawienie pt.:  ” KOLĘDNICY” przygotowane przez dzieci z naszej grupy.

KOCHANI! ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TEGOROCZNYM ORSZAKU TRZECH KRÓLI W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ tj. 6 STYCZNIA . MOŻNA SIĘ DOŁĄCZYĆ DO ORSZAKU ” NIEBIESKIEGO” , W KTÓRYM IDĄ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY. WYRUSZA ON SPOD KOŚCIOŁA  ŚW. FLORIANA O GODZ. 11:00

22 grudnia będzie miała miejsce Wigilia w Naszym Przedszkolu. Proszę, aby w tym dniu dzieci były elegancko ubrane.

20 grudnia zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16:15. Prosimy o przygotowanie ” bezpiecznego” lampionu dla dziecka. Dzieci na mszy będą w mundurkach.

-11 grudnia wyjeżdżamy na warsztaty do ” Osikowej Doliny” . Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy naszej sali.

15 listopada wyjeżdżamy do Teatru Ludowego na przedstawienie pt.: ” Pyza na polskich dróżkach”. Prosimy, aby dzieci miały w szatni ” dodatki” do mundurków.

16 listopada wyjeżdżamy do Muzeum Inżynierii. Wyjazd o godz. 8:00. Prosimy, aby w tym dniu dzieci zjadły śniadanie w domu. Prosimy również o punktualne przyprowadzenie dzieci.

25 października zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16:15. Dzieci będą w mundurkach.

  • ZAJĘCIA DODATKOWE W NASZEJ GRUPIE:

WTOREK : 14:30 – zajęcia z Profesorem Spektakularnym;

ŚRODA : 12:00 – rytmika ; 12:30 – śpiew

13:30 – 14:30 –  j. angielski z podziałem na grupy ;

PIĄTEK : 12:00 – 13:00 – zajęcia sportowe z podziałem na grupy.

 

  • 12 października ( czwartek) o godz. 13:00 odbędą się w naszej grupie zajęcia pokazowe M Biologia Klub Małych Przyrodników.
  • 15 listopada wyjeżdżamy do Teatru Ludowego na przedstawienie pt.: ” Pyza na Polskich dróżkach”. Szczegóły pojawią się wkrótce na tablicy ogłoszeń.
  • Już niedługo rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zachęcamy do czynnego włączenia się w tą piękną formę modlitwy w Kaplicy Klasztornej od poniedziałku do piątki o godz. 18:00. Zachęcamy również do rodzinnego odmawiania różańca ( lista do wpisania na tablicy ogłoszeń przy naszej sali).
  • Zachęcamy do udziału w konkursie – szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  • Zachęcamy do włączenia się w Żywy Różaniec za dzieci. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń przy szatni sześciolatków.
  • 28 września wraz z grupą czterolatków wyjeżdżamy na wycieczkę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy naszej sali.

– 27 września zapraszamy na Mszę Świętą w naszej Kaplicy o godz.: 16:00. Dzieci będą w mundurkach. Prosimy aby dzieci przyniosły brakujące dodatki.

 

 

 

 

POWRÓT NA STRONĘ SZEŚCIOLATKÓW