Doktor i jego zwierzęta 2024-03-13

Doktor i jego zwierzęta

Nasza grupa przedszkolna wybrała się na wycieczkę do Kina Kijów, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. "Doktor i jego zwierzęta". Po przejażdżce autobusem MPK dotarliśmy na miejsce i zajęliśmy swoje miejsca w sali teatralnej.

Spektakl był pełen zabawnych dialogów, kolorowych kostiumów i świetnej muzyki. Opowiadał o doktorze, który opiekował się różnymi zwierzętami i pomagał im w różnych sytuacjach. Dzieci bacznie śledziły przebieg wydarzeń, śmiały się z komicznych sytuacji i podziwiały umiejętności aktorów.

W trakcie spektaklu dzieci uczyły się, jak ważne jest dbanie o zwierzęta i jaką rolę odgrywają one w naszym życiu. Dowiedziały się również, że każde zwierzę potrzebuje miłości, opieki i zaangażowania, aby być szczęśliwe. Po zakończeniu przedstawienia dzieci z uśmiechem na twarzach opowiadały sobie o swoich ulubionych bohaterach i przygodach, jakie przeżyły podczas spektaklu.