Bajka Pana Kleksa 2023-05-29

Bajka Pana Kleksa

W poniedziałkowy poranek nasza grupa wyruszyła na wycieczkę do Bajki Pana Kleksa do Katowic. Podczas wizyty w Bajce dzieci przeżywały niezapomnianą przygodę odkrywając tajemnice i zaglądając w różne zakamarki tego niezwykłego miejsca. Zwiedzanie odbywało się pod czujnym okiem doświadczonego animatora. Do wykonania było ważne zadanie: odnalezienie ukrytych na ekspozycji 3 magicznych przedmiotów Profesora Kleksa. Aby misja zakończyła się sukcesem, musieli odnaleźć wskazówki i rozwiązać wiele zagadek.
W trakcie zwiedzania dzieci:
 uczestniczyły w kleksografii,
 leczyły chore sprzęty,
 uczyły się wiązania prostych węzłów,
 odkrywały sekrety Pana Kleksa, które są ukryte w szufladach
 wspólnie śpiewały i tańczyły do piosenki z Akademii Pana Kleksa
 eksperymentowały, zwiedziły podwodny świat królowej Aby
To był bardzo kreatywnie spędzony czas!

Zapraszamy do galerii.