Planowane wydarzenia

WRZESIEŃ

20 września z okazji Dnia Przedszkolaka o godz. 10.00 odbędzie się w Przedszkolu koncert Baśniowej Kapeli.

21 września grupa 6 latków wyjeżdża na wycieczkę do Zawoi na zajęcia w Pensjonacie Jodełka. W planie wycieczki :Odkrywanie piękna polskiego krajobrazu, warsztaty malowanie na szkle oraz wykonanie zwierzątek z sianka. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.00 powrót około17.00.  Dokładne informacje u nauczycieli grupy.

22 września grupa 4 latków wyjeżdża na wycieczkę "Jesienne zbiory - wykopki" do miejscowości Zakrzów. Wyjazd z przedszkola o godz. 9.15 powrót około 13.30. Dokładne  Informacje u nauczycieli grupy.

23 września  o godz. 10.00  Placówka Straży Granicznej w Balicach przeprowadzi zajęcia dotyczące bezpiecznego zachowania sie podczas kontaktu z psem oraz zaprezentuje umiejętności tresury.

23 września  - Pierwszy dzień jesieni. Powitamy nową porę roku przystrojeni w kolory : pomarańczowy, czerwony i brązowy.