Dzień Pluszowego Misia 2023-11-27

Dzień Pluszowego Misia

27 listopada obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci kochają misie, te duże i te małe. W tym dniu każde dziecko dostało do domu małego misia oraz wykonało swojego pluszowego przyjaciela z kolorowego papieru. Było dużo zabaw z misiami, ten dzień przyniósł nam wiele radości.

Sześciolatki, podobnie jak wszystkie grupy w przedszkolu obchodziły Dzień PluszowegoMisia. Było wiele radości podczas zabaw, tańców i piosenek z małym białym pluszowym misiem,którego z okazji świętowania otrzymał każdy przedszkolak. Dzieci narysowały portret misia i wykonały też zakładkę do książki symbolizującą Misia Uszatka, który przecież jest w tym roku, dla najstarszej grupy, przewodnikiem po świecie wartości.