Dzień Przedszkolaka 2022 2022-09-20

Dzień Przedszkolaka 2022

20 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W ten dzień obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Kochane Dzieci!
Z okazji Waszego święta, życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, aby uśmiech gościł zawsze na Waszych twarzach . Życzymy nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów.
Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z rówieśnikami będzie po brzegi wypełniony radością, niech będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doswiadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!