Imieniny S. Dyrektor 2024-05-17

Imieniny S. Dyrektor

17 maja nasza Kochana Siostra Dyrektor obchodziła swoje imieniny. Był to ważny dzień dla całego przedszkola. Wszyscy pracownicy oraz dzieci z delegacją rodziców spotkaliśmy się na pięknie udekorowanej w róże sali, aby złożyć naszej Kochanej Siostrze Klaudii moc serdecznych życzeń.  W imieniu wszystkich pracowników Pani Maria złożyła Siostrze piękne życzenia, nawiązując do ogrodu oraz wigilii Zesłania Ducha Świętego. Dzieci przygotowały piosenkę, taniec baletowy oraz powiedziały wiersz: 

DZIŚ SWOJE ŚWIĘTO MA SIOSTRA DYREKTOR KOCHANA

SPIESZYMY Z ŻYCZENIAMI OD SAMEGO RANA

Z PIERWSZĄ RÓŻĄ ŻYCZYMY ZDROWIA, RADOŚCI I MIŁOŚCI

Z DRUGĄ RÓŻĄ SAMYCH MIŁYCH GOŚCI

Z TRZECIĄ RÓŻĄ PRAGNIEMY ŻYCZYĆ ŁASK BOŻYCH WIELU

Z CZWARTĄ RÓŻĄ TROCHĘ WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW
W DYREKTORSKIM PORTFELU

Z PIĄTĄ RÓŻĄ ŻYCZYMY Z PRZEDSZKOLAKAMI DOBRYCH SKOJARZEŃ

Z SZÓSTĄ RÓŻĄ ŻYCZYMY SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

A Z SIÓDMĄ RÓŻĄ TAK PO PROSTU SAMYCH MIŁYCH WRAŻEŃ !

KOCHANA SIOSTRO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY

BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!