Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego 2026-06-18

Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego

18 czerwca odbyła się uroczysta Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego. Był to szczególny czas wspólnej modlitwy i dziękczynienia Panu Bogu za otrzymane łaski, opiekę oraz wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w mijającym roku szkolnym.

Podczas Eucharystii w sposób szczególny pożegnaliśmy nasze sześciolatki, które już wkrótce zakończą swoją przygodę z przedszkolem i rozpoczną nowy etap edukacji w szkole. Dzieci wraz z rodzicami skierowały piękne słowa podziękowania do wszystkich pracowników przedszkola za troskę, życzliwość, opiekę i codzienny trud wkładany w ich wychowanie. Nie zabrakło również wzruszającej piosenki pożegnalnej w wykonaniu przyszłych pierwszoklasistów.

Z dumą i wzruszeniem na swoich wychowanków patrzyły ich wychowawczynie – Pani Justynka oraz Siostra Anita, które przez cztery lata towarzyszyły dzieciom w ich rozwoju, wspierały je i pomagały odkrywać świat. Dziękujemy im za serce, zaangażowanie oraz piękną pracę wychowawczą.

Była to uroczystość pełna wdzięczności, radości i wzruszeń. Dziękujemy Panu Bogu oraz Świętej Rodzinie za opiekę nad naszym przedszkolem i wszystkimi rodzinami tworzącymi naszą wspólnotę.

Galeria zdjęć