Niesamowite spotkanie 2022-02-04

Niesamowite spotkanie

W piątek 4 lutego , grupa 4 latków miała spotkanie z majsterkowiczem - Tatą Leonka , który jak się okazało ,łączy w swojej pracy na budowie trzy zawody : cieśli, zbrojarza i  betoniarza.

Dzięki temu, że przyniósł do przedszkola bardzo wiele swoich narzędzi, dzieci mogły je dokładnie obejrzeć. Pan Daniel, po przedstawieniu zasad bezpieczeństwa, zademonstrował nawet jak działa piła, wiertarka, wyrzynarka, czy wiertarko-wkrętarka, a towarzyszyły temu naprawdę ogromne emocje.

Na koniec cała grupa zaangażowała się w wykonanie karmnika dla ptaków.

Każde dziecko, przy asekuracji pana Daniela miało okazję skręcać przygotowane deseczki, używając wiertarko-wkrętarki. W ten sposób "ptasia stołówka" powstała w mig, a ponad połowa czterolatków marzy o tym, by kiedyś pracować na budowie.

Dziękujemy panu Danielowi za ciekawe zajęcia.

Zapraszamy do fotorelacji.