Pasowanie 3 latków 2022-10-26

Pasowanie 3 latków

Dzieci trzyletnie mają już za sobą trudny okres adaptacji.

26 października  br. w grupie  odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka ” z udziałem rodziców. Było to pierwsze publiczne wystąpienie „maluszków”, które z wielkim zaangażowaniem, zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności: mówiły wiersze, śpiewały  piosenki, opowiadały o tym jak wygląda dzień w przedszkolu. Najważniejszą częścią uroczystości  była chwila wstąpienia trzylatków do społeczności przedszkolnej. Dzieci złożyły „przedszkolne ślubowanie”. Siostra dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania.

 Uwieńczeniem ceremonii było otrzymanie dyplomu, odznaki prawdziwego przedszkolaka,  a także pluszowego misia, który bedzie towarzyszył dzieciom przez wszystkie lata pobytu w przedszkolu.  Dla naszych „maluszków” był to wyjątkowy dzień.

Zapraszamy do galerii.