Pielgrzymka do Leśniowa 2023-04-22

Pielgrzymka do Leśniowa

W sobotę 22 kwietnia grupa 4-latków udała się na rodzinną pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. Podczas wyjazdu odbyła się Msza Święta poprowadzona przez naszego ks. Pawła oraz spotkanie z zakonnikiem, który opowiedział nam o historii sanktuarium. Nasze dzieci wraz ze swoimi najbliższymi mieli możliwość  przyjęcia błogosławieństwa i  obejścia głównego ołtarza na kolanach. W czasie wolnym mieliśmy możliwość nabrania wody ze źródełka, zakupienia słynnych krówek Leśniowskich oraz  zobaczenia zwierząt, które  są atrakcją nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Były to m.in. alpaki, kozy i owce. Tamtejszy park, przyroda, zieleń i  cisza sprawiają, że  jest to  doskonałe miejsce na odpoczynek, regenerację, kontemplację, a także miejsce integrujące rodziny. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i osobom, które pomagały zorganizować wyjazd.

Zapraszamy do galerii.