Pożegnanie 6 latków 2021-06-16

Pożegnanie 6 latków

Cudowne lata w Przedszkolu

"Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć,o tym jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w Przedszkolu"

16 czerwca dzieci  z grupy 6 latków dziękowały Panu Bogu za cztery lata spędzone w Przedszkolu. Podczas Mszy Świętej sprawowanej w naszej kaplicy  absolwenci w słowach wierszy i piosenek wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom, pracownikom Przedszkola za całe dobro, jakie otrzymali przez te lata. Pożegnanie Przedszkola to bardzo ważna chwila. Przed dziećmi szkoła- nowe wyzwanie. Otrzymanie dyplomów to  znak ukończenia pierwszego etapu edukacji. 

Kochane dzieci -  zabierzcie ze sobą miłe wspomnienia i to czego nauczyłyście się w Przedszkolu. Zabierzcie ze sobą te wartości o których wam mówiłyśmy - miłość, dobre oczy, otwarte dłonie, a przede wszystkim wiarę i miłość do Boga.

Niech On Wam i Waszym Rodzinom błogosławi, a Maryja i Święty Józef otaczają swoją opieką. 

Życzymy samych dobrych chwil w szkole i dużo sukcesów!

Życzymy bezpiecznych, pięknych wakacji!

Dobrego wypoczynku!

Galeria zdjęć