Święto Niepodległości 2023 2023-11-10

Święto Niepodległości 2023

Ponad 100 lat temu, 11 listopada 1918 roku, w momencie szczególnym dla narodów Europy, gdy kończyła się I Wojna Światowa Polska powróciła na mapę Europy. Podczas dorocznych obchodów Święta Niepodległości czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne Państwo, którym udało się podnieść kraj z ogromnych zniszczeń wojny, stworzyć warunki rozwoju ekonomicznego i modernizacji młodego Państwa.

Na pamiątkę tych dni, w całym kraju obchodzone jest Święto Niepodległości. O tej uroczystości pamietają też najmłodsi. Dziś w przedszkolu odbył sie uroczysty Apel z okazji tego święta. Grupa 5 latków przygotowała piękną inscenizację , wiersze i piosenki o Ojczyźnie. Wystąpili też laureaci konkursu '"Z miłości do Ojczyzny"

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

Zapraszamy do galerii.