Wakacji nadszedł czas 2022-06-21

Wakacji nadszedł czas

"Dziś jesteście jak te Orły co do lotu wzbijają się,

Dziś jesteście jak te Orły co przepaści nie boją się "

Kochane sześciolatki !

Kończy się okres pięknych beztroskich lat, które mieliście przyjemność spędzić w naszym przedszkolu.

Dziś wyfruwacie spod naszych opiekuńczych skrzydeł, tak jak ptaki wyfruwają z gniazda , gdy czują się na tyle duże i silne , by o własnych siłach opuścić bezpieczne miejsce.

Już niedługo z przedszkolaków staniecie się uczniami.

Szkoła to dla Was wyzwanie. Ale jesteśmy pewne , że sobie poradzice.

Tu w przedszkolu staraliśmy się Wam przekazać to jest wartościowe w życiu, uczyliśmy Was kochać Pana Boga i dziękować Mu za piękny świat jaki stworzył. Uczyliśmy Was kochać i być dobrym dla drugiego człowieka.

Zabierzcie ze sobą tę wiedzę i dzielcie sią nią z wszystkimi , których spotkacie na szkolnych szlakach.

Kochane dzieci , życzymy Wam samych radości, uśmiechu i sukcesów w nowej rzeczywistości szkolnej.

Nie zapominajcie o przedszkolu i niech Wasze wspomnienia będą zawsze radosne i dobre.