Wielki Post w grupie 4 latków 2022-03-03

Wielki Post w grupie 4 latków

W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Pan Jezus zaprasza nas do poprawy życia i czynienia dobra. Już w pierwszych dniach Wielkiego Postu poznaliśmy postać biblijną - Zacheusza.

Ciekawość Zacheusza prowadzi do spotkania z Jezusem, które sprawia, że celnik zmienia swoje postępowanie, nawraca się i staje się przyjacielem Jezusa. 

Panie Jezu, nasz Przyjacielu, chcemy się nawracać i zawsze wybierać dobro. Pomagaj nam.  W tym czasie Wielkiego Postu ogarniamy modlitwą tych, którzy cierpią z powodu wojny. Prosimy o pokój na świecie i nawrócenie tych, którzy czynią zło. Jesteśmy gotowi nieść pomoc tym , którzy jej potrzebują, dzielić się tym, czego potrzebują: zabawką, odzieżą,dobrym słowem. Chcemy pracować w cierpliwości nad swoimi słabościami.

Galeria zdjęć