Zawodowy Bal Karnawałowy 2023-02-16

Zawodowy Bal Karnawałowy

16 lutego w Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tym razem gościliśmy przedstawicieli różnych zawodów. Tematem przewodnim był : "Kim zostanę , gdy dorosnę"

Razem z Pracownikami służby medycznej bawili się  : policjanci, strażacy, mechanicy, fryzjerzy, weterynarze, kwiaciarki, baletnice, kucharze, astronauci, podróżnicy, straż graniczna....  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy naszym gościom Bemolowi i Wiolince za spędzony z nami czas.

Zapraszamy do galerii.